!!! Border terrier puppies !!!

 

Roman & Jana
T R O J K O V I

743 01, Tísek 166
Czech republic
 
ROMAN
+420603729542
r.trojka@centrum.cz

JANA
+420603175839
khammi@centrum.cz

Původní / Previous web
z Romanova chovu
CZ / EN

McHenry`s Cowboy Henry

(Ch.McHenry Optimus Prime & Ch.Happy Hobbits Sweet Polyester Purebred )

Henry 2 years old

International Champion of Beauty

Czech Juniorchampion of Beauty

Czech Champion of Beauty

AVAILABLE FOR BREEDING

Narozen / Born

25.7.2013

 
IMPORT FROM USA

 

Junior Winner of Special BRT show

Club Winner

Agility A3

 

Health tested

RODOKMEN
PEDIGREE
PRACOVNÍ ZKOUŠKY
WORKING EXAMS
VÝSTAVY
SHOWS
ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ
HEALTH TESTS
POTOMCI
OFFSPRINGS

      


Díky naší společné zálibě v border teriérech a jejich chovu jsme poznali už neuvěřitelné množství lidí, z nichž řada se stala našimi skutečnými přáteli. Vždy máme radost a jsme o trochu víc hrdí na naši chovatelskou práci, když si k nám pro štěňata přijíždí významní chovatelé z jiných koutů Evropy, a čímž se i nám otevírají další možnosti pro náš chov. Opravdu pyšní jsme byli, když si pro své štěně přijela jedna z předních chovatelek v USA, Mary Beth Ensor z chovatelské stanice McHenry. Nejen, že se Mary Beth a její rodina stali našimi opravdu dobrými přáteli, jakých člověk v životě má jen pár, ale umožnili nám přivézt si domů malý poklad, kterému jsme sami vybrali jméno Cowboy Henry. Henrýsek je výsledkem velmi pečlivého výběru předků, kteří v USA patří k tomu nej. Nezbývá nám než doufat, že z něj vyroste krásný pes, který nám do chovu přinese absolutně novou a v Evropě neohranou krev. Zatím se jeví velice nadějně, má úžasnou milou a přátelskou povahu, kterou si vždy každého hned získá.


 Due to our common hobby with border terriers breeding we have many new friends. We are always so a bit more proud of our breeding work, when some famous breeders from other sites in Europe came to us for their new puppy. It usually means new opportunities for our future breeding. We were really proud when one of the leading breeders from USA - Mary Beth Ensor from McHenry kennel came to us for a puppy. Mary Beth and her familly is our really good friends, how you have in life only few. And because her we were able to bring a little miracle - grizzly boy Cowboy Henry. Henry is result of a careful selection of ancestors which are the best of USA.
So now we have to hope for his good development. At this moment he is really promissing boy with excellent temperament and behaviour.

Henry 20 months old
20 months old

Henry 9 months old
9 měsíců starý / 9 months old