!!! Border terrier puppies !!!

 

Roman & Jana
T R O J K O V I

743 01, Tísek 166
Czech republic
 
ROMAN
+420603729542
r.trojka@centrum.cz

JANA
+420603175839
khammi@centrum.cz

Původní / Previous web
z Romanova chovu
CZ / EN

Barow`s Blue Heaven - Chilli

(ICh.Bombax Fortune Wheel & Ch.Hux Flux Leopold Lapis Lazuli)


Czech Juniorchampion of Beauty

 

Narozena / Born

08.08.2013

 


IMPORT FROM GERMANY


RODOKMEN
PEDIGREE
VÝSTAVY
SHOWS
 PRACOVNÍ ZKOUŠKY
WORKING EXAMS

Už to je nějaký ten pátek, co jsme si domů přivezli malého modrého vysněného pejska z dalekého Švédska - našeho Terrika (Hux Flux Leopold Lapis Lazuli). Za celeou tu dobu má Terrik řadu potomků, kterým předal kromě hezkého exteriéru zejména svou veselou povahu a lovecké vlohy. Doposud jsme si ale z jeho krve nenechali žádné štěně doma - asi jsme čekali na "tu pravou"... Ta snad přišla z Německa, kdy za Terrikem přijela Silke Barow s její nádhernou fenkou jménem Pia (Bombax Fortune Wheel), přivezenou také ze Švédska. Z tohoto spojení jsme si doma nechali modrou fenku , která si díky své ostré nátuře vysloužila domácí jméno Chilli. Krev jejího otce Terrika známe relativně dobře a je o ní psáno na jeho stránce. Chillina matka Pia je dcerou legendárního anglického plemeníka Brumberhill Bestseller, o jehož úspěších je možná zbytečné psát, a Švédské šampionky s také zajímavým rodokmenem Bombax Julhia. Samotná Pia je více než úspěšná fena, která má na svém kontě nepřeberné množství titulů. Kromě řady vítězství na výstavách je Junioršampionkou německého KFT, Rakouska a Polska, Šampionkou Německého KFT i VDH, Maďarska, Polska, Slovinska a samozřejmě také Interšampionka. Vyhrála BOB na Evropské výstavě v roce 2010 a v roce 2013 získala CACIB na Světové výstavě v Maďarsku. Více o ní je k nalezení na webu Barow`s chovatelské stanice.

Chilli se prozatím jeví jako roztomilé štěňátko s hezkou kostrou a opravdu ostrou náturou. Jak vyroste ale ukáže čas...


Little Chilli is the first offspring out from our Terrik (Hux Flux Leopold Lapis Lazuli) in our pack. She is really hot girl with excellent ancestors. er father is our Terrik - more information about him is written on his page. Chilli`s mother (Bombax Fortune Wheel - Pia) is beautiful girl from Germany, but imorted from Sweden, same as Terrik.  Pia is girl with many successes - she is Juniorchampion of KFT, Poland and Austria, Champion of KFT, CDH, Hungary? Poland and Slvenia. She is European Winner - BOB in 2010 and CACIB from World Dog Show in 2013. Of course she is Interchampion too. Her father, Chilli`s grand father is famous english boy Brumberhill Bestseller. Chilli`s grandmother is sweden girl Bombax Julhia with english blood in her veins too.
Chilli has very interesting pedigree and we have to hope that this combination was a good idea and she will develop well and will be as successfull as her ancestors. 

 

Blue Heaven Barow`s Blue Heaven Barow`s